CySEC zawiesza licencję EZTrader Opcje binarne brokera

regulator rynków finansowych, CySEC (z siedzibą na Cyprze oraz za nadzorowanie sektora handlu i jego brokerów forex, Opcje binarne brokerów i inne podmioty finansowe) niedawno odwołane licencji udzielonej firmie WGM Services Ltd ; Innymi słowy to cofnięcie odnosi się do spółki dominującej, która posiada EZtrader.com strony internetowej i EZTrader Opcje binarne brokera oprócz marek GlobalOption, EZInvest i 888binary. Cofnięcia licencji CySEC przyznanej podmiotowi WGM Services Ltd penalizuje EZTrader opcje binarne broker od z oto wyniki posiadania takiej licencji jest pozytywny pointthat odzwierciedla bezpieczeństwo brokera i zaufanie, że organy nadzoru finansowego przypisują do niego.

Opcje binarne broker EZTrader zadeklarował wygenerowały przychody $ +7,95 mln w pierwszej połowie 2014 roku (od początku stycznia do końca czerwca). Firma WGM Services Ltd przeprowadziło zbiórkę pieniędzy na 3,94 mln dolarów link do artyku?u od inwestorów w maju 2014 roku w celu zapewnienia sobie z z gazety on 6,95 mln w dostępnych środków pieniężnych (cash) w dniu 30 czerwca 2014. Należy zauważyć, że EZTrader niedawno podpisał umowy partnerskie z niemieckiego klubu piłkarskiego Bayer Leverkisen i baskijskiego klubu Feyenoord Rotterdam.

Jeśli na pewno zastanawiasz się, dlaczego CySEC podjął decyzję o zawieszeniu licencji maklera EZTrader w listopadzie, organ wyjaśnia i deklaruje, że ma pewne podejrzenia naruszenia przepisów finansowych dotyczących kilku kwestii, w tym:

– zabezpieczania (handlowców) funduszy klientów

– Kapitał dostępny kapitał

– Jego nadmierne podejmowanie ryzyka finansowego

CySEC podjęła taką decyzję, ponieważ tych naruszeń mogłoby mieć negatywne skutki dla klientów (Opcje binarne przedsiębiorstwa handlowe) EZTrader i ich interesów na rynkach finansowych. Regulator Cypr, Pomocne wskazówki CySEC, spodziewa się odpowiedzi od firmy WGM Services Ltd. W międzyczasie zawieszenie licencji pozostaje tymczasowy.

Teoretycznie, gdy wystąpi taka licenserevocation, broker opcje binarne o którym mowa, nie wolno świadczyć swoje usługi dla przedsiębiorców na terenie nadzorowanym przez regulatora. Innymi słowy, biorąc pod uwagę, że to odnosi się do CySEC, EZTrader nie powinien mieć bieżącą transakcję na rynku od swoich europejskich handlowców momentu wygaśnięcia zawieszenia licencji.

Do czasu rozwiązania problemu między CySEC i spółkę dominującą, która jest właścicielem brokera EZTrader, lepiej jest ćwiczyć Opcje binarne handlu z inną opcje binarne brokera, który jest regulowany i upoważnioną przez organy nadzoru finansowego. Ponieważ jesteśmy uważnie śledzi przemysł z Opcje binarne brokerów i jego nowości, zadbamy opublikować aktualizację do tego artykułu lub na naszej binarnej opcji blogu jak tylko CySEC lub broker akcję EZTrader z nami nowe dowody w sprawie licencji suspensionobviously w nadziei, że problem został rozwiązany pomyślnie.

Jednak, jeśli chcesz zarabiać na opcjach binarnych za pośrednictwem innego brokera aż broker EZTrader rozwiązuje swoją sytuację z regulatorem CySEC, artykuł BonusBinaryOptions.net radzi, aby zdecydować się na maklera regulowanym takie jak OptionTime, TopOption lub 24Winner. te trzy agenci należą do tej samej firmy Safecap Investment Ltd i posiadają licencje od kilkunastu europejskich organów nadzoru finansowego, takich jak CySEC AMF Banque de France CNMV (Hiszpania), CONSOB (Włochy), FCA (Wielka Brytania). Liczne licencje że różne regulatory finansowe przyznane tych trzech reliablebrokers, że mamy na myśli, aby dawać świadectwo swojej wagi, stąd są one dobrą alternatywą dla maklera EZTrader.

BonusBinaryOptions.net jest wyjątkowa w swojej zdolności do negocjowania najlepszych opcji binarnych bonusy. Podczas gdy w normalnych okolicznościach agenci zwykle oferują standardowe bonusy w postaci depozytów, dzięki szczególnej relacji, które korzystają z pośredników, nasz zespół był w stanie wynegocjować z większością brokerów ekskluzywnych bonusów, które nie istnieją w inny sposób.

Podczas gdy pośrednik EZTrader od teraz jest jednym z niewielu brokerów, że początkowo nie oferują żadnej premii na wpłaty do nowych przedsiębiorców, nasz zespół wynegocjowała z tym broker 100% bonus na depozyt na otwarcie EZTrader konto, co bezpośrednio podwajając własnej inwestycji początkowej. Na przykładzie brokerów, które już wcześniej zalecanych, czyli OptionTime, TopOption i 24Winner, należy pamiętać, że po otwarciu konta w jednym z tych brokerów przez jeden z linków na naszej stronie, są również uprawnione do wyjątkowa 100% bonus od depozytu , podczas gdy w normalnych okolicznościach te brokerzy oferują odpowiednio tylko 25%, 0% i 40% bonus od depozytu.